Rozhovor s Lenič

12. března 2011 v 16:39 | Marta Woitek |  Rozhovory
Dalším odvážlivcem se stala Lenič z blogu Lenič-činy roztomilé mentální zvratky.Pod záhlavím na blogu máš citát,který mě zaujal. To je tvoje dílo? Filozofuješ občas nad nesmrtelností brouka?
Citát je převzatý z písničky Příběh II (Útržek dopisu) undergroundové skupiny DG 307. Tahle písnička se objevila ve filmu ...a bude hůř (mimochodem, můj oblíbený film).
Nad nesmrtelnností brouka a podobně užitečnými věcmi přemýšlím často, občas se v tom dokonce ztratím tak, že si nejsem jistá, co je ještě "reálné" a co jsem si jen vykonstruovala v hlavě. :-)


Tvoje odpověď přímo vybízí k otázce,jestli věříš na nadpřirozeno,takže vyvolávání duchů,posmrtný život,deja vu...? Myslíš že něco takového existuje nebo to je jen něčí výmysl?
V téhle věci si stojím za názorem, že posmrtný život neexistuje, že je pouze (často pánbíčkářskou) smyšlenkou dávající lidem naději na ten "lepší život". Věnuju se okrajově magii.

Kdybys dostala od Boha dar,ale měla na výběr pouze ze dvou darů - znát odpověď na každou otázku nebo abys nikdy nezažila nedostatek peněz,co bysis vybrala?
Znát odpověď na každou otázku, jednoznačně...

Co vlastně děláš nejčastěji,mezi co dělíš svůj volný čas?
Svůj volný čas trávím nejradši se svým přítelem, se kterým se v současné době chystáme k rekontrukce rodinného domu, se svoují fenkou Jessinkou, se svými přáteli u pivka nebo kofoly a s tatínkem, který mě učí vařit (ano stydím se, neumím vařit). V létě ráda plavu a jezdím na kole, celoročně k zbláznění ráda čtu, píšu, kreslím a maluju.

Takže různorodé zájmy :-) Co z toho vlastně děláš nejraději?
To většinou záleží na náladě. Nejraději jsem asi se svým přítelem a kamarády.

Je něco,co bys ráda vzkázala čtenářům?
Rozhodně bych vzkázala, ať mi chodí číst blog, popřípadě klidně kritizují, smějí se, vymýšlejí nová témata, diskutují... A pokud píší, ať se nebojí být sami sebou i za cenu, že většině jejich názor nesedne. Nechci vidět na ulicích tupá stáda, ale originálně vypadající, smýšlející a projevující se lidi. :-)

Mé díky za tento rozhovor patří Lenič z blogu l-6.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anička číslo dvje Anička číslo dvje | E-mail | Web | 13. března 2011 v 20:18 | Reagovat

Jé, já chci taky rozhovor...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama