Přijímání člena: Pavla

3. dubna 2011 v 18:15 | (c) Ayor |  Přijímání členů

Omlouvám se těm, na které se přijímání tímto způsobem nedostalo, ale je to úplná novinka.


Dnes budeme rozhodovat o přijetí zájemce Pavla z blog http://oblibeneodkazy.blog.cz/.

I když konečný verdikt jsme už rozhodli, přesto vytváříme tento článek, aby zájemce věděl, z jakých důvodů byl, či nebyl přijat. Více informací v C.Č.

(c) Ayor: Tento blog podle mě, už i na první pohled, do Stále Kvalitních nepatří. Nemá žádný smysl a čtenáři nic nesděluje. Možná jen když hledáte nějaký zajímavý odkaz. Když už, tak do těch článků, kde tomu tak není, bych odkaz podala přímo v URL, aby čtenář nemusel složitě odkaz kopírovat.
Blog mě rozhodně nezaujal jak články, tak vzhledem. Jediné, co se mi na blogu líbí, je přehlednost rubrik.
Říkám tedy NE.

Anička číslo dvje: Máš blog jen na reklamy. Kvalitní blog znamená, že tam budeš mít vlastní tvorbu nebo názory. O tomhle se nedá říct, že je to kvalitní. Chá, chá.

Brita: Blog mi nepřipadá nic moc. Jednovětné články jsou těmi nejdelšími. (samozřejmě, občas si každý něco plácne krátce, ale...) Prostě se mi nezamlouvá. :-)
Já říkám NE.

Červená: Já taky nesouhlasím, aby mezi nás byla Pavla přijata, jelikož mi její blog nepřijde nijak autorský... Samé odkazy, jednovětné články, nic víc, nic míň.... Opravdu teď nechci být zlá, ale s jejím přijetím já rozhodně nesouhlasím.
NE.

Jednoznačně jsme se shodli o nepřijetí zájemkyně Pavli do Stále Kvalitních blogů. Je nám to líto, ale pokud chceš, přihlaš se pozdějí, až tvůj blog nebude jen takové "odkazování"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám myšlenka Stále Kvalitních Blogů?

Ano
Ne
Je mi to jedno

Komentáře

1 Brita Brita | E-mail | Web | 3. dubna 2011 v 22:05 | Reagovat

Tak to bychom měli jako ukázku.
Možná bych do příště dělala články hlavně o přijatých členech (aby nevznikl tolikrát zmiňovaný zmatek). A v momentě, kdy bychom jako správkyně byly půl na půl, dalo by se hlasovat mezi ostatními členy.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama