Květen 2011

Literárně-malovací turnaj dvojic - 1. kolo

27. května 2011 v 23:03 | Brita |  Soutěže
Tak uběhla doba, kdy jste se mohli přihlásit. Soutěžící mají týden (do 3. 6.) na to, aby poslali svá dílka na mail stale.kvalitni@gmail.com
Článek bude průběžně doplňován výtvory soutěžících.
(Dobrá, moje hodnocení bude mírné, přece jen, s nějakou velikou kritikou mnoho zkušeností nemám...)
A nyní už ti, kteří se přihlásili (napsáno v pořadí pisálek a kreslíř):

Přijímání členů: Luci-e, Charlotte, Hannah a Raisel

19. května 2011 v 21:05 | Brita |  Přijímání členů
Omlouvám se. Měla jsem plné ruce práce se zeměpisem, nějak jsem se k vám, přijímaným, nedostala. A být posuzováni někým, kdo je ve stresu, to byste nechtěli, věřte mi. Ale nyní už dramatické rozhodování o osudu dalších čtyř zájemců.

Správci

15. května 2011 v 13:56 | Androméda
Pro přehlednější orientaci v našem klubu přinášíme seznam správců, o co se v klubu starají a krátké představení.

Zdravím,
ve virtuálním světě mě můžete znát pod přezdívkou Demelza Alarming, ale ve skutečnosti se jmenuju Elizaveta Dmitrijevna a snad nikdo není tak poťouchlý, aby mi tak říkal, takže pro většinu lidí jsem prostě Líza. Jsem původem z Ruska a v ČR bydlím čtyři a čtvrt roku. Zatím je mi necelých třináct let, ale to se už ani ne za měsíc změní. Mé blogové začátky byly příšerné. Otřesné. Začala jsem blogovat na přelomu třetí a čtvrté třídy, jsou to tři roky. Založila jsem si blog a jako o život tam vkládala obrázky W.I.T.C.H., později se tam oběvily spřátelené blogy, kusovky, pixelky apod. Onen blog mi vydržel rok a pak mě to přestalo bavit. Od té doby jsem měla ještě pár takových absolutně NEautorských blogů. Když jsem ještě měla, tuším, první blog, narazila jsem na adresu LOVE a moc se mi zamlouvala. Bohužel byla obsazená, vlastnila ji nějaká milovnice koní. Jednou se však blog rozhodla někomu předat a já se bez váhání přihlásila. Bohužel, majitelka řekla, že blog předá jen někomu, kdo má rád koně a má o nich blog. Takže jsem se musela smířit s tím, že tato adresa moje nebude - ale nechtěla jsem. Dodnes nevím, zda majitelka blog někomu předala, nebo jí ho někdo ukradl, než to stihla udělat, ale každopádně tento blog byl několik dalších let prázdný. Až mě cca před rokem napadlo si o tu adresu napsat adminovi... za pokus to přece stálo. A ano - tento blog je teď můj! Dosáhla jsem svého cíle. Ale musím říct, že zpočátku jsem svému blogu nedala moc dobré jméno, pořád jsem na něj přidávala kusovky, i když občas jsem psala i nějaké ty autorské články. Až někdy kolem prosince 2010 mi došlo, že toto přece není můj stal blogování. Staré články jsem smazala a od té doby se věnuji výhradně autorskému blogování. Jednou jsem se také přihlásila do AK, ale tam se jim můj blog zřejmě nelíbil. Od jedné kamarádky jsem zjistila o existenci SKB a neváhala jsem přihlásit se.
V tomto klubu bych moc ráda přijímala nové členy a občas uspořádala nějakou tu soutěž, jelikož na svém blogu žádné nepořádám.
D.Alarming@seznam.cz


Ahoj, mé jméno je Barbora. Tady a na svém osobním blogu vystupuji pod přezdívkou Kiara. Neptejte se mě, jak tato přezdívka vznikla, protože já sama to netuším.
Ráda fotím, píšu povídky a čtu. Jsem optimistka s duší snílka. Občas jsem lehce praštěná, ale dokážu být taky opravdu hodně velká trémistka.
Začínala jsem s blogem o hře The sims, kde jsem byla aktivní asi dva roky. Pak nastala dlouhá éra mých virtuálních škol a nakonec jsem si dala s blogováním pauzu. Teď momentálně mám blog, kde se objevuje má tvorba - povídky, kresby, fotky a podobně.
Tady na SKB se budu věnovat rubrikám Pisálkův rajón a Já talent.
sparkling-zone.blog.cz
sparkling-zone@seznam.cz

Ahoj, říkejte mi Psycho. Moje jméno vskutku není důležité. Psycho je zkrácená verze Psychopath, kdyby něco.
Strašně mě baví psát, číst, příležitostně fotím a řeším problémy ostatních. Láká mě psychologie, ale i žurnalistika a jednou bych chtěla vydat knihu. Jsem malá holka s velkými sny, někdy trochu praštěná, někdy šíleně smutná a pesimistická. Mám ráda černou, trička, co mi jsou o tři čísla větší, barevný tenisky (a tenisky vůbec), Good Charlotte, My Chemical Romance a Evanescence. Jo, taky ráda používám podivný výkřiky a znaky, jako třeba "Awwww!", "^^", "Gwmrfly" a podobně.
Moomentálně jsem bezblogové stvoření.
Tady pořádám Literární soutěž a asi budu dávat takový "lekce" psaní. Už se těšíte?

BambulkaWampire@seznam.cz (Jo, je to divný. Já vím.)

Kdyžtak Zita Murová, s pseudonymem Pixie Vantas, říkám si Tazi a narodila jsem 17/02/99. Jsem fakt trhlá, mluvím sprostě a chovám se jako kluk. Mám ráda draky, vlky, chameleony, nesnáším týraní zvířat, svůj ksicht a pop; ale někdy mám sklony poslouhcaht ty nechutně chytlaví písničky. A nosim na krku zámek.

Na blogu momentálně jako Slečna Naivní, jakozefakt.blog.cz, slecna.ehm@gmail.com

Literárně-malovací turnaj dvojic

12. května 2011 v 22:57 | Brita |  Soutěže
V názvu se sice vyskytuje slovo dvojice, ovšem zapojit se mohou i jednotlivci. Abych vás hned na začátek moc nepřetížila, bude se jednat o tak zvaná drabblátka, což je, pro neznalé, slohový útvar čítající okolo jednoho sta slov. Soutěž bude mít několik kategorií, takže si každý bude moci vybrat. Když vám bude nějaká kategorie chybět, můžu zvážit i její přidání (při dostatku zájemců).

Chtělo by to (opět) rozpohybovat

9. května 2011 v 21:40 | Androméda |  Klubové info

Zase se to stalo, slibovali jsme změnu designu v neděli, jelikož to ale nikdo neprovedl za mě, budu to muset sobecky provést já, protože anketu o nový vzhled SKB jsem vyhrála já. Samozřejmě bych byla radši, kdyby kabátek nastavil někdo jiný, ale nikdo se k tomu nehlásí.

Mohli jste si všimnout, že poslední dobou to tu vedeme hlavně a Brita. Nevím, čím to je, ale další dvě správkyně, Anička číslo dvje a Červená, na klub nějak zapomínají. Nechci je samozřejmě znevýhodňovat, nebo na ně útočit, ale pokud se Červená do týdne neozve na blogu, emailu nebo kdekoliv jinde, bude muset odstoupit z místa správce. Nevím, jestli ostatní správkyně mají stejný názor, ale od Červené zatím nepřibyl jediný článek (jestli hledám správně) a na kontě má ještě pár nevyřízených článků ohledně přijímání. Chtěla bych tedy upozornit všechny správkyně, pokud budete předem vědět, že někam odjíždíte, nebo že nebudete aktivní po dobu jednoho týdne a víc, napište o tom do volitelného horního boxu, popřípadě do komentářů či na email odůvodněte. Jako odůvodnění stačí klidně jedna věta, jen abychom věděli, že se pod vámi nepropadla zem, což si teď myslím o Červené.

Na téma první: Nedomácí zvířata+Téma druhé

6. května 2011 v 20:07 | Androméda |  Souboj fotografů
Jak se mohlo zdát, na souboj fotografů jsme zapomněli, nebylo tomu tak, pouze mě tížil čas. V rámci mého správcovství zde chci i na svém blogu uspořádat další fotofrojekt, ale nejsem si jista, zda by se ho někdo účastnil, když tu probíhá i tento projekt. Zároveň jsou tu také nesrovnalosti s naším v budoucnu novým vzhledem, takže chci říct, jestli nikdo další nebude proti, že hlasovat můžete do nedělního večera, pak se vyhlásí vítěž a nový kabátek bude vystaven tady v klubu. Teď už ale přejděme k zúčastněným ve fotografickém souboji. Nemůžu říct, že by účast byla nějak valná, ale co se našeho klubu týče, je to lepší průměr.

Přijímání členů: Lastura, Bakjo, BadPrinceSS, Tarin Vernon a Elisabeth Rose

4. května 2011 v 21:21 | Brita |  Přijímání členů
Všem čekajícím se mnohokrát omlouvám. Článek se zde měl objevit již během včerejška, ale jaksi jsem postrádala čas. a už se můžeme podívat na dalších pět zájemců, kteří chtějí zkusit štěstí a vstoupit do našich řad.