Seznam projektů

30. září 2011 v 16:20 | Kiara
Zdravím,
Jelikož mi do Zachyceno foťákem zatím přišel pouze jeden příspěvek rozhodla jsem se vám dát ještě týden na zpracování tématu Vzpomínky.
Napadlo mě, že by možná bylo fajn, všechny projekty připomenout.

Fotoprojekty:

Fotografie ve dne i v noci: Chtěli byste se s námi podělit o svou fotografii, ale nechcete fotit na téma ani "soutěžit" s druhým fotografem? Pak je tenhle projekt přesně pro vás.

Souboj fotografů: Tento projekt je určený pro všechny, kteří by své umění chtěli srovnat s dalšími. Stačí ji poslat na jeden z našich klubových emailů (viz. konec článku) a do předmětu napsat Souboj fotografů. Jakmile se sejde fotek více, budou uveřejněny v článku s anketou.

Zachyceno foťákem: Je to jednoduché - Zadá se téma a vy máte týden na to, abyste k tématu poslali fotografii. Docela výzva ne?

Projekty pro pisálky

Pisálkův rajón: Rubrika pro ty, kteří rádi píšou a chtěli by své díla ukázat. Posílat můžete cokoli - Básničky, povídky, drabble, pohádky...

Opisný slohový postup: Určitě máte nějakého svého oblíbeného herce, zpěvačku a podobně. Stačí ji tedy popsat a popis nám poslat. Popisovat můžete to, jak vypadá, jaké má klady a zápory - prostě co vás napadne.

Básníci: Rádi tvoříte básničky? Pak není co řešit, protože tahle rubrika je přímo pro vás. Stačí jenom básničku poslat.

Ostatní

Já talent: Máte něco v čem jste dobří? Něco, co vám vážně jde nebo něco k čemu máte vřelý vztah? Napišta o tom krátký článek, připojte fotky nebo kresby a podělte se o to s námi.

Rozhovory: Chcete abychom s vámi udělali rozhovor? Nebo abychom vyzpovídali vašeho oblíbeného blogera? Stačí napsat


Pokud není u daného projektu psáno jinak, veškeré příspěvky do projektů můžete posílat na naše klubové emaily: stale-kvalitni@seznam.cz nebo na stale.kvalitni@gmail.com nezapomeňte ale do předmětu napsat název projektu, do kterého přispíváte.
Kiara
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Androméda Androméda | Web | 1. října 2011 v 21:02 | Reagovat

Zdá se, že fotoprojektů je přespříliš..

2 Scarlett Flame [Tazi] Scarlett Flame [Tazi] | E-mail | Web | 5. října 2011 v 21:29 | Reagovat

[1]: Možná ano, ale já myslím, že každý má něco do sebe a byla by škoda ho rušit.. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama