Říjen 2011

Žije to tu ještě?

17. října 2011 v 8:34 | Demelza Alarming |  Klubové info
Zdravím členy, správce i ty, co sem jen tak zabloudili,
abych pravdu řekla, je toho celkem dost, co chci napsat, ale nevím, kde mám začít. Tak v první řadě, rozeslala jsem vám (nebo ještě rozešlu, podle toho, kdy to čtete) všem stejný komentář, který zkrátka znamenal něco v tom smyslu, že nedopustím, aby klub úplně upadl a že nechci, aby to bylo jen o tom, že máte na blogu naši (starou, mimochodem, v menu máme novou, tak si ji změňte) ikonu, ale také o tom, že sem budete chodit, psát komentáře a zapojovat se do soutěží. Děláme to jen my správci. Rozhodla jsem se s tím něco udělat a budu nelítostná, pokud zaznamenám, že se nějací členové nepodílí na činnosti klubu, prostě ho vykopnu, možná se před tím poradím s ostatními správkyněmi, ale udělám to.
V druhé řadě, udělala jsem klubu nový design. Nevím, kdo dělal ten předchozí, ale podle mě nebyl dost... no, kvalitní. Já sama nejsem nijak dobrá grafička, design je až trapně jednoduchý, ale to snad nějak zkousnete. (Líbí se?)
Ve třetí řadě, vzpomeňme si na staré dobré časy a udělejme si něco jako "zápis Affs". Každý, kdo chce i nadále zůstat členem, napíše do komentáře:

1. Svou přezdívku (pro případ, že by se změnila)
2. Adresu svého blogu
3. Zaměření svého blogu (autorský, fotografický, povídkový atd., můžete více)
4. Zda-li máte zájem zapojit se do nové soutěže

V čem ta soutěž zpočívá?
Dlouho jsem nad tím přemýšlela, až mě nakonec něco napadlo. Kdyby se objevilo dost zájemců, uspořádám soutěž, ve které by šlo o to, vyjádřit jakkoli - fantazii se meze nekladou - jednoho ze správců. Může to být povídka (max. 1 strana A4), fotografie (i když nevím, jak by se to zařizovalo), kresba nebo třeba i báseň. Je jasné, že než se do toho pustíte, musíte pořádně prozkoumat info o správci a jeho blog (v menu), a v tom to právě spočívá.
Myslím, že by mi správci mohli pomoct to soudit, když zrovna v zadání budou oni, jelikož je nikdo nezná tak dobře jako oni sami. Takže do toho!
Demelza Alarming

(P.S. U každého, kdo se nepřihlásí, si dělám v hlavě obrovský červený puntík, nezapomeňte na to!)
(P.P.S. Kdo se se nenapíše do dvou týdnů, může říct klubu pá pá, jestli to ostatním správcům nebude vadit ;) Samozřejmě jen pokud nemá pozastaveno, to budu tolerovat.)

Zachyceno foťákem - vyhodnocení osmé+ zadání deváté

6. října 2011 v 15:42 | Kiara |  Zachyceno foťákem
Je tady čtvrtek, takže je na čase podívat se na příspěvky k tématu Vzpomínky.
I přes to, že jsem termín poslání o týden prodloužila, našla jsem na mailu pouze jednu fotku.
Tu nám poslala Scarlett Flame (Tazi) z blogu shit-it.blog.cz.