Listopad 2011

Literární soutěž

16. listopadu 2011 v 13:25 | Psychopath |  Literární soutěž

EDIT 28. 11.: Přihlašovat se můžete do 31. listopadu, první kolo budu 1. prosince. :)

Zdravím, mé jméno je Psychopath a jsem novou správkyní. Sídlím na blogu temnotanoci.blog.cz a... mám pro vás soutěž. Literární soutěž, zůdarňuji (heh, jakou jinou, literatura je jediný slovo, který ke mě pasuje). Máte zájem se přihlásit? Níže si tedy přečtěte vše potřebné a směle do toho!
  • O jakou soutěž se jedná?
Jedná se o literární soutěž, ve které bude každé dva týdny zadání, na které napíšou ti, co se přihlásili, povídku. Povídky poté zde budou zveřejněny, kde je já (a pokud bude někdo ze správců chtít, tak i někdo ze správců) ohodnotím a získáte body.
  • Co získám, když se přihlásím do soutěže?
Tak především nezaujatý názor na vaše dílo a i když tohle slovo upřímně nesnáším, tak je to pravda - získáte reklamu. Případně nějakou menší cenu pro první tři místa (pokud se tolik lidí ovšem přihlásí, heh), kterou zašlu poštou.
No a já se nyní ptám správců - má někdo z vás zájem podávat zpětnou vazbu, tedy hodnotit se mnou díla těch, co se přihlásí? Nemuseli byste dělat nic, já bych všechno zařídila, napsala článek, vy byste si jenom přečetli povídku a do čláku ji ohodnotili. Šlo by to? Máte někdo zájem?
A teď už pro ty, co se chtějí zúčastnit. Není pravidlem, že se můžou zúčastnit jen členové SKB, bylo by to ovšem tak lepší. Zda -li tedy máte někdo zájem, přihlaste se do komentářů takto (bez toho Psychopath, to je na ukázku):
  • Přezdívka: Psychopath
  • Blog: temnotanoci.blog.cz
  • Děláte si ze mě jenom zadek nebo se opravdu chcete zúčastnit? Jo, chci se zúčastnit.

Hezky Nám to tu zdechlo...

15. listopadu 2011 v 9:30 | Tazi |  Klubové info
Hem, hem, hem, Tak jo. Koukám, že poslední článek ode mě je tady z... *pátra v Archivu* Července tohoto roku, hezký. JInak jsem přispěla JENOM přijímáním členů a poslání mého výtvoru do soutěže... A to si říkám správce o.O
Hehe, chtěla bych podotknout, pár změn...
První je, že jsem změnila blog, kdybyste si nebyli vědomy... (Nový blog: Shit - it...) A druhá, že jsme přibrali nového správce, Psychopath! xP Hehe, Vítej.

Hele, taky bych ctěla podotknout, že Demelza zmínila jednu soutěž, ale bohužel neproběhla...
A já chci uspořádat soutěž novou, pravděpodobně se zde objěví do konce měsíce.
Mimochodem, správkyně, koukali jste na SKB mejl? Máme šestnáct mejlů, já to projedu a něco s Tím spáchám. Zatím se loučím, hech.
Tazi, Web mám!