Únor 2012

Literární soutěž - vyhodnocení třetí + zadání čtvrté

21. února 2012 v 18:50 | Psycho |  Literární soutěž
Názor: Strašně se mi líbí ten motiv, je to vážně dobrý nápad. Napsala jsi to dost dlouhé a to se mi líbí, že si někdo i s povídkou "jen" do soutěže si dá takovou práci. :) Občas jsem se ale v ději trochu ztrácela.
Body: 9 bodů
Názor: Můj první názor byl, že je to dost krátké. Tady mi to ale nevadí, tahle délka rozhodně stačí. Dívka, které rodiče nedovolí se stýkat s přítelem, protože je jiný... No, tenhle nápad je dost "opotřebovaný", tvoje verze se mi ale líbí. V posledních pár větách máš docela po sobě slovo "Temže" a to trochu ruší můj dojem, myslím, že poslední věta by dávala smysl i bez "Temže" a celkově by to na mě působilo příjemněji.
Body: 8 bodů
Názor: Tak tohle dílko se mi líbilo asi nejvíce, i když mě při čtení občas rušili souvětí, které bych dala spíše do kratších vět, protože takhle moc nedávaly smysl.
Body: 9 bodů
  • Scarlett Flame [Tazi]
Názor: Ach, Tazi, ty jsi mě rozbrečela. Mám strašně ráda povídky s tématem přátelství člověka se psem. Je to trochu ohrané, ale v tvém podání se mi to líbilo. Já bych to asi ukončila tou jeho smrtí a ne tím, jak se setkali, ale to je jenom mým vkusem.
Body: 9 bodů
Tak to máme za sebou. Blog mi odmítá vydat článek s povídkami (je prý moc dlouhý, pch!) a scribd mi nefunguje, takže tentokrát je to bez povídek, snad to nevadí. S body se to má následovně:
  • Ebolin (8 + 10 + 9 = 27 bodů)
  • Bee Shifer. (9 + 9,5 + 8 = 26,5 bodů)
  • Brenda Brokenheart (8 + 10 + 9 = 27 bodů)
  • Scarlett Flame [Tazi] (9,5 + 9,5 + 9 = 28 bodů)
Doufám, že jsem vás potěšila a že nejste příliš smutní. :) Já ovšem trochu zklamaná jsem, na to, že se přihlásilo sedm lidí a bude teprve čtvrté kolo, tak vás zbyli tři... Těm třem moc děkuji. :)

Budou ještě asi tři kola a rozhodla jsem se, že té z vás, která v posledním kole bue mít nejvíce bodů, bude tedy vítězkou, věnuji jednu knížku. Proto se všech tří ptám (protože samozřejmě ještě není jisté, kdo vyhraje), kterou z těchto knížek byste nejraději viděla u sebe v knihovničce?
  • Smím být něžná - Hana Pinknerová (kniha fejetonů)
  • Peprmintky a velký test věrnosti - Patricia Schröderová (oddychová četba pro mladé dívky)
  • Dívky od filmu - Zoey Deanová (četba pro dívky)
  • Upíří deníky - Probuzení - L.J. Smith (je to čtvrtý/pátý díl, protože můj, ehm... otec ještě nepochopil, že knížky na sebe občas navazují; ale třeba vám někomu tenhle chybí?)
No, nejsou to kdovíjaké ceny, takže příští měsíc půjdu do knihkupectví a něco tam koupím, abyste měli ještě nějakou motivaci dál psát. Stále mě ale zajímá, jestli vás nějaká z výše uvedených knížek zaujala?
Tak a teď čtvrté zadání. Vaším dalším úkolem bude povídka na maximálně dvě normostrany. A vaše téma: Příběh z psychiatrické léčebny. Čas máte do 5. března a tentokrát ča neprodlužuji! Své příspěvky posílejte jako vždy na klubový e-mail stale-kvalitni@seznam.cz.